Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: przedszkola w suwałkach

przedszkola w suwałkach 12 Wrz 2010 22:44 #173

• jola
  • jola's Avatar
szukam prywatnych przedszkoli w Suwałkach, możecie mi coś poradzić?
The administrator has disabled public write access.

przedszkola w suwałkach 11 Lis 2010 03:30 #241

• admin
  • admin's Avatar
jest DOBRE (ale to chyba nie jest przedszkole - ale opiekują się dziećmi) i ostatnio słyszałam o Krainie smerfów

Odp: przedszkola w suwałkach 16 Kwi 2012 15:12 #547

Prywatne przedszkole to jest jedyne wyjście. Ja zawiodłam się na państwowych, totalna dezorganizacja i niestety pochłaniały dużo pieniędzy. Niby darmowe... W prywatnych przynajmniej wiadomo za co się płaci. Nie chciałabym, aby moim synem zajmowały się niekompetentne osoby. Ważna jest dla mnie kadra dobrze, ale naprawdę dobrze wykształcona, priorytetem jest nauka kilku języków, uczenie samodzelności i przetrwania w tych trudnych czasach. Nie boję się innowacyjnych rzeczy, technik, nurtów pedagogicznych. Chciałabym posłać mojego syna do jakiejś nowej placówki, bo dość mam tych starych, znudzonych przedszkoli, w których tak naprawdę nic się nie dzieje.

Odp: przedszkola w suwałkach 16 Kwi 2012 15:29 #548

Jest kilka nowych miejsc, wstępnie odwiedziłem kilka i mam mieszane uczucia, tj. Koszałkowo, Chatka Puchatka,Kraina Smerfów niektóre są jeszcze niedoprawcowane. Oczywiście interesują mnie prywatne. O poziomie tych naszych państwowych wolę się nie wypowiadać... Zaintrygowała mnie Akademia przedszkolaka, chyba Optimus, na mickiewicza, fajnie bo dość tanio i jeszcze bogata oferta. Pedagogikę Montessori polecał mój znajomy profesor jeszcze na studiach i to o dziwo studiach technicznych, myślę że warto się lepiej jej przyjrzeć. Macie jakieś propozycje?

Odp: przedszkola w suwałkach 16 Kwi 2012 19:43 #549

• admin
  • admin's Avatar
Jest jeszcze Bajka Suwałki na ul. Patli ale nie wiem czy oni działają jako przedszkole czy tylko opieka.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.094 seconds
  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}