Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

czwartek, 09 czerwca 2011 21:30

Otwarcie Obi - fotorelacja

Dziś, 10 czerwca 2011r., nastąpiło otwarcie Obi znajdującego się przy ul. Armii Krajowej 35. Jest to pierwszy w woj. podlaskim, a 38 w Polsce obiekt tej firmy.

Na galę otwarcia, przeprowadzoną przez znanego z serialu "M jak Miłość" aktora Roberta Moskwę, przybyli reprezentaci Obi z Niemiec i Polski, władze Suwałk, moderator miasta Jarema Sykulski, proboszcz parafii Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach oraz zaproszeni goście i pracownicy marketu. Po poświęceniu obiektu i krótkich przemówieniach odbyło się oficjalne otwarcie marketu poprzez przepiłowanie belki.

Podczas otwarcia przemawiał dr Wolf Niermann , dyrektor sprzedaży OBI w Polsce

Bez zaangażowania i współpracy ze strony władz Suwałk nie udało by nam się w tak szybkim tempie zakończyć tej inwestycji. Inwestycje takie jak założenie naszego marketu wnoszą wkład w rozwój miasta. Nie chodzi tutaj tylko o to, że w Suwałkach powstało jeszcze jedno przedsiębiorstwo, które płaci podatki. Chcemy zaoferować mieszkańcom tej okolicy produkty, które podwyższą ich standard życia i upiększą ich otoczenie.

Dr Wolf Nierman w imieniu OBI, przekazał na ręce Sławomira Niedźwiedzkiego czek na 10.000 zł na rzecz placówki rozwojowo-wychowawczej w Suwałkach.


Fotorelacja z otwarcia:


{gallery}fotorelacje/4{/gallery}

  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}