środa, 19 września 2012 19:24

Ukradli poidła dla zwierząt

18 i 19-latek z pastwiska ukradli wannę i metalową beczkę do pojenia zwierząt. Zostali zatrzymani przez policjantów z Filipowa. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 10.00 w miejscowości Filipów Trzeci. Jeden z rolników powiadomił Policję, że z jego pastwiska została skradziona wanna łazienkowa i beczka metalowa o pojemności 670 litrow, która służyła do pojenia zwierząt. Na miejsce udali się policjanci z Posterunku Policji w Filipowie, którzy ustalili i zatrzymali dwóch sprawców tej kradzieży. Okazało się, że 18–latek wspólnie z 19-letnim kolegą ukradł wskazane przedmioty z pola i sprzedał je na skupie złomu. Mundurowi odzyskali skradzione mienie. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzut, przyznali się do jego popełnienia i dobrowalnie poddali się karze. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 

źródło, fot.: KMP Suwałki

  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}