piątek, 21 września 2012 17:45

Bilety w Suwałkach przez komórkę

Pasażerowie komunikacji miejskiej w Suwałkach mogą już korzystać z biletu  w telefonie komórkowym za pomocą SkyCash. Intuicyjny system działa już  z powodzeniem w tak dużych aglomeracjach jak Łódź, Wrocław czy Warszawa.

SkyCash to ogromne udogodnienie dla pasażerów, zapewniające bezproblemowe korzystanie ze środków komunikacji miejskiej. Bilety można kupować w każdym miejscu, 24 godziny na dobę, bez konieczności szukania kiosku. System pozwala uniknąć pośpiechu, konieczności szukania drobnych czy też ryzykowania jazdy na gapę. O jego zaletach przekonali się już pasażerowie m.in. Łodzi, Wrocławia, Warszawy, Lublina i Bydgoszczy. W Suwałkach dostępne są bilety normalne i ulgowe, jednoprzejazdowe, obowiązujące w wybranej strefie opłat: miejskiej, A lub B. Co istotne, ich ceny są takie same, jak w kiosku.

 

Żeby móc kupować bilety za pomocą SkyCash, wystarczy pobrać i zainstalować na komórce bezpłatną aplikację. Można to zrobić wpisując w przeglądarce telefonu adres  m.skycash.com albo wysyłając pustego SMS-a na numer 510 510 205 (opłata zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego). Następne kroki to rejestracja w systemie i zasilenie konta SkyCash środkami pieniężnymi. Sama procedura zakupu biletów przez komórkę jest bardzo intuicyjna i zajmuje średnio od kilku do kilkunastu sekund. Wystarczy uruchomić aplikację SkyCash, wybrać rodzaj biletu, a następnie wpisać numer boczny pojazdu i określić liczbę biletów. Transakcja zostanie zrealizowana bezpośrednio po zatwierdzeniu jej indywidualnym kodem PIN. Podczas kontroli należy natomiast wejść do zakładki „Kontrola biletów” i okazać kontrolerowi ekran komórki z zakupionym biletem.

Elektroniczną portmonetkę SkyCash doładowujemy standardowym przelewem bankowym lub korzystając z funkcji przelewu natychmiastowego na www.skycash.com – podkreśla Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland S.A. – Do systemu można też podłączyć kartę Visa lub MasterCard, dzięki czemu zasilanie odbywa się bezpośrednio z telefonu, bez konieczności przelewania środków z banku – dodaje Mazurkiewicz.

 

 

 

BILET W KOMÓRCE – CECHY:

·           szybkość i prostotazakup biletu jest bardzo intuicyjny

·           cena biletów – jak w kiosku

·           uwolnienie od drobnych

·           nie ma już konieczności kupowania biletu u kierowcy

·           nieograniczona dostępność: wszędzie, przez 24 godziny na dobę

·           możliwość zakupu kilku biletów, np. dla znajomych lub dzieci

·           rodzaje biletów:

       > normalne i ulgowe

       > jednoprzejazdowe

       > strefa miejska, strefa A, strefa B

  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}