sobota, 10 listopada 2012 13:18

Pre-Casting do Must be the Music

Już 18 listopada pre-casting do Must be the Music odbędzie się w Suwałkach w restauracji "Na Starówce" przy ul. Chłodnej 2 od godziny 9.00.

 

Aby wziąć udział w pre-castingu należy:

 

 

- przybyć do wybranego miasta, od 8.00 jest rejestracja, zatem należy ustawić się w kolejce po formularz zgłoszeniowy oraz numer

 

- po odczekaniu w kolejce numer, który ma dana osoba jest wzywany do Sali przesłuchań.

- w Sali przesłuchań siedzi komisja złożona z producentów, reżyserów, muzyków. Komisja ta słucha wykonania jednej lub dwóch przygotowanych przez uczestnika utworów. Czas występu: od 2 do 5 minut. Rzadko zdarza się, aby komisja tuż po wysłuchaniu powiedziała uczestnikowi, że zakwalifikował się na casting główny. Dlatego uczestnik wychodzi i czeka parę tygodni na telefon od producenta. Jeśli się nie doczeka, szansa przepadła, jeśli się doczeka – zostaje zaproszony do Warszawy na casting główny.

- zespoły, które zgłaszają się na pre-casting mogą zabrać ze sobą swoje instrumenty, ale backline jest w każdym miejscu przygotowany, zatem bez obaw.

- w Sali przesłuchań nie mogą przebywać inne osoby prócz wykonawcy, komisji i ekipy technicznej.

- osoby niepełnoletnie mogą przybyć na casting tylko w towarzystwie osoby pełnoletniej. Nie musi to być rodzic, ale osoba towarzysząca musi mieć od rodziców uczestnika pisemną zgodę na towarzyszenie nieletniemu.

- formularze można pobrać z zakładki Mapa pre-castingów http://www.facebook.com/tylkomuzyka?sk=app_128953167177144, można też je dostać na miejscu. Nigdzie się formularzy nie wysyła, nie dostaje mailem. W tej zakładce podane są też lokalizacje pre-castingów.

- Na pre-castingach nie ma widowni. Publiczność jest na castingach głównych w Warszawie, wejściówki rozdajemy za pomocą aplikacji w stosownym czasie.

- Uczestnik sam pokrywa koszty dojazdu na pre castingi i castingi.

- Jest obojętne, czy uczestnik wykona piosenkę a capella czy z własnym podkładem albo z cd czy pendrive. Byleby to brzmiało:)

źródło: Facebook Must be the Music

  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}