poniedziałek, 03 grudnia 2012 15:16

Wypadek w trakcie holowania

26-letni kierujący audi na prostym odcinku drogi uderzył przodem pojazdu w ciężarowego mercedesa. Pasażerka audi z obrażeniami trafiła do szpitala. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

 

W sobotę około godziny 16.15 dyżurny suwalskiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Bród Mały gm. Suwałki. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 26–letni kierujący audi na prostym odcinku drogi uderzyłprzodem w tylni bok skrzyni ładunkowej ciężarowego mercedesa, którego holował pojazd mitsubishi. Pasażerka audi z obrażeniami trafiła do szpitala. Badanie alcomatem wykazało, że 26-letni kierowca audi był trzeźwy. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

 

 źródło, fot.: KMP Suwałki

  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}