środa, 05 grudnia 2012 20:35

Zderzenie trzech aut na ul. Reja

36-letni kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków drogowych i najechałna tył renault, ten siłą odrzutu uderzył w toyotę. 33-letnia kierująca renault z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku ustalają suwalscy policjanci.

 

Wczoraj około godziny 15.55 dyżurny suwalskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów na ulicy Reja. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący volkswagenem ul. Reja w kierunku północnym, 36–letni suwalczanin nie dostosował prędkości do warunków drogowych i najechał na tył jadącego przed nim renault. Po uderzeniu renault siłą odrzutu uderzył w toyotę . W wyniku tego zderzenia 33-letnia kierująca renault z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy kierując byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego wypadku ustalają suwalscy policjanci.

 

źródło, fot.: KMP Suwałki

  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}