środa, 05 grudnia 2012 20:41

Wypadek przy pracy w Suwałkach

52-letni mężczyzna zmarł po tym jak został uderzony elementem pękniętej kolumny wysięgnika betoniarki. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

 

Wczoraj około godziny 13.30 dyżurny suwalskiej Policji został powiadomiony o wypadku do którego doszło na budowie przy ul. Kościuszki. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili,że w trakcie wylewania fundamentu pod ogrodzenie i pompowania betonu do szalunku pękła kolumna mocująca wysięgnik betoniarki z pompą do betonu, której element uderzył 52-letniego operatora w głowę. Na skutek doznanych obrażeńmężczyzna zmarł na miejscu. Na miejscu funkcjonariusze z udziałem prokuratora przeprowadzili czynności w niezbędnym zakresie, w tym oględziny miejsca zdarzenia. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia ustalają suwalscy policjanci.

 

źródło, fot. KMP Suwałki

  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}