poniedziałek, 10 grudnia 2012 22:05

Zderzenie aut na ul. Pułaskiego

59-letni kierowca mercedesa najechał na tył opla. 19-letnia kierująca oplem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku ustalająsuwalscy policjanci.

 

W sobotę około godziny 15.30 dyżurny suwalskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Pułaskiego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierująca oplem zjechała z ronda i zatrzymała się aby ustąpić pierwszeństwa przejazdu pojazdom znajdującym się na prawym pasie. Bezpośrednio za oplem jechał mercedes, kierujący nim 59 -latek najechałna tył opla. W wyniku tego zderzenia 19-letnia kierująca oplem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierując byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego wypadku ustalają suwalscy policjanci.

 

źródło: KMP Suwałki

  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}