czwartek, 13 grudnia 2012 18:21

Wypadek w Żubrynie

41-letni kierowca ciężarowego dafa uderzył w tył hondy. Kierujący hondą z obrażeniami ciała zostałprzewieziony do szpitala. Szczegóły i okoliczności tego wypadku wyjaśniająsuwalscy policjanci.

 

 

Wczoraj około godziny 17.20 dyżurny dyżurny suwalskiej Policji otrzymał informacje o wypadku drogowym na drodze krajowe nr 8 w miejscowości Żubryn. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 41-letni kierujący ciężarowym dafem z naczepą jadąc drogą krajową nr 8 z Suwałk w kierunku Szypliszk na łuku drogi w lewo najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w tył hondy. Badanie alkometrem wykazało, że kierujący dafem był trzeźwy. W wyniku zdarzenia 22-letni kierowca hondy z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Szczegóły i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

 

źródło: KMP Suwałki

  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}