czwartek, 13 grudnia 2012 18:23

Pijana kobieta chodziła po lodzie

Dzięki informacji przekazanej przez 23-latka suwalscy policjanci uratowali życie chodzącej po lodzie kobiecie.

 

Wczoraj około godziny 22.50 dyżurny suwalskiej Policji został powiadomiony przez mężczyznę, że nad zalewem „Arkadia” po lodzie chodzi kobieta. Mundurowi od razu pojechali we wskazanym kierunku. Na miejscu zastali 23-letniego zgłaszającego który wskazał im kobietę, która szła po lodzie zalewu i płakała. Kobieta była w odległości około 100 metrów od brzegu i ciągle się oddalała. Policjanci ruszyli jej z pomocą, weszli na lód wzajemnie się asekurując. Tak dotarli do 42-letniej kobiety która twierdziła, że wybrała się na spacer, bo lubi chodzić po lodzie. Policjanci sprowadzili kobietę na brzeg. Z uwagi na fakt, że 42-latka była nietrzeźwa, miała ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie oraz stwarzała zagrożenie dla swojego życia i zdrowia została umieszczona na suwalskiej Izbie Wytrzeźwień.

 

źródło: KMP Suwałki

  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}