czwartek, 03 stycznia 2013 15:17

Śmiertelny wypadek w Sidorach

W wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Jeleniewo, zginął 33-letni kierowca audi i podróżujący z nim 49-latek. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

Wczoraj około godziny 18.30 dyżurny suwalskiej Policji powiadomiony został o tragicznym w skutkach wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Sidory w gminie Jeleniewo. Zaalarmowani policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 33-letni kierowca audi w pewnym momencie z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na lewe pobocze, gdzie uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia kierujący oraz podróżujący z nim 49-letni pasażer zginęli na miejscu. Jak doszło do wypadku i jakie były jego szczegółowe okoliczności ustalają teraz policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach.

 

źródło, fot.: KMP Suwałki

  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}