środa, 16 października 2013 15:19

Zderzenie motoroweru z osobówką

45-letni motorowerzysta zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka volkswagenem. W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu trafił do szpitala. Teraz okoliczności wypadku ustalają suwalscy policjanci.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22:00 w Suwałkach na ulicy Bakałarzewskiej. Jak wstępnie ustalili suwalscy policjanci 45-latek kierujący motorowerem jadąc od Suwałk w kierunku Olecka z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. W wyniku wypadku kierowca jednośladu z urazem głowy trafił do szpitala. Natomiast 41-letniej kierującej autem nic się nie stało. Wstępne badanie stanu trzeźwości wykazało, że motorowerzysta był nietrzeźwy. Została mu pobrana krew na zawartość alkoholu w organizmie. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach szczegółowo ustalają okoliczności tego zdarzenia drogowego.

 

źródło: KMP Suwałki

  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}