środa, 08 kwietnia 2015 19:11

EŁK: 31-latek znęcał się nad matką

Sąd Rejonowy w Ełku zdecydował o dozorze policyjnym wobec sprawcy przemocy domowej. 19-latek od kilku miesięcy znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką. Policjanci ustalili, że wyzywał i szantażował ją domagając się pieniędzy. W trakcie awantur groził popełnieniem samobójstwa oraz demolował mieszkanie. W sobotę kobieta wezwała policję, po tym jak uderzył ją pięścią w twarz.

 

Również wczoraj na wniosek prokuratora sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 2 miesiące 31-letniego mieszkańca Ełku. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów po tym, jak w niedzielę w mieszkaniu odkręcił kurki w kuchence gazowej powodując ulatnianie gazu. Naraził tym swoją matkę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Policjanci ustalili, że mężczyzna wcześniej groził swojej matce, że ją zabije nożem lub podpali mieszkanie. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

źródlo: KPP Elk

  Copyright © 2010 - 2011 Suwalski Portal Internetowy S-ki.pl | Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

polityka prywatności
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-16187637-1"); pageTracker._setDomainName(".s-ki.pl"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}